انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ( قسمت سوم )

انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ( قسمت سوم )

در ادامه به معرفي ساير درب هاي اتوماتيك شيشه اي مي پردازيم.

  1. درب اتوماتیک لولایی( Swing Automatic Doors )

دربهای اتوماتیک لولايي بیشتر در مكانهایی به كار گرفته میشوند كه به علت محدودیت در عرض امكان نصب دیگر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد. اپراتور این دربها طوری طراحی گردیده كه نیازی به تعویض درب نبوده و تقریبا قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی می باشند و توانایی باز و بسته كردن دربها را به داخل و خارج را دارند. همچنین می توان از این سیستم به صورت یك لنگه و یا دو لنگه استفاده نمود.

استفاده از این دربها در مكانهای پر تردد پیشنهاد نمی گردد ولی برای محدود كردن تردد در مكانهای خاص مانند اتاق مدیریت، اتاق سرور ، اتاقهاي عمل در بيمارستان ها ، طلا فروشی ها ، بانك ها و …  ، همچنين تركیب آنها با سیستم های كنترل تردد سیستم كنترلی مناسبی را بوجود می آورند.

از درب اتوماتیک لولایی در منزل های شخصی و یا مراکزی که بیشتر برای افراد مسن و سالمندان کم توان جسمی و یا ناتوان جسمی است ، استفاده می شود بنابراين این نوع از درب های اتوماتیک گزینه خوب و بسیار مناسبی به شمار می آید.

استفاده این درب ها درمراكزي نظير مدارس ،یا فروشگاه ها ، مراکزی با تردد زیاد (نظير  بیمارستان ها ) و ایستگاههای قطار و اماكن دیگر نيز بسته به نوع نیازشان امكان پذير مي باشد.

  1. درب اتوماتیک تاشو ( Folding Automatic Doors )

درب های اتوماتیک از نوع تاشو ( كه به درب هاي اتوبوسی مشهورند ) در عرض کم توليد شده و بیشترین حالت باز شوندگی را به محیط خود عرضه می دارند و از نظر سرعت و عملکرد هم بسیار خوب و عالی هستند .از اين نوع درب ها در مكان هايي كه دهانه ورودی باز شونده درب کم است اما به بازشوندگی حداکثر نیاز داریم استفاده می شود. درب اتوماتیک تاشو را می شود به گونه ای پیاده سازی و طراحی کرد که فقط به یک سمت درب باز شود، از این نوع برای مکان هایی که تردد زیاد و یا تردد نامحدود است استفاده می شود و دارای حرکتی آرام و بی صدا و در عین حال بسیار نرم بوده است.

اين نوع از درب ها در مكان هايي نظير بیمارستان ها ، اداره های خصوصی و دولتی ، کارخانه ها و مراکز تجاری ، بانک ها ، فرودگاه ها ، مترو،  راهروها و گیت هایی که عرض انها کمتر از دو متر باشد، مورد استفاده قرار مي گيرند.

  1. درب اتوماتیک خروج اضطراری( Emergency Automatic Doors )

این نوع درب ها در مكانهایی پیشنهاد می گردد كه نیاز است در مواقعي خاص ( از جمله در زمان حادثه )، عرض كامل ورودی برای ورود و یا خروج مورد استفاده قرار گیرد. فریم این درب ها طوری طراحی گردیده كه در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی و غیره با فشار اندكی درب ها به پهلو جمع شده و تمام عرض ورودی ساختمان را آزاد می نمايد. همچنین در مكان هایی مانند نمایشگاه های خودرو و پاركینگ هايي كه عبور خودرو و نفر از یك ورودی صورت می پذیرد ، با این نوع فریم ها نصب درب اتوماتیک برای این فضا ها امكان پذیر می گردد. ضمنا نصب این فریم ها بر روی انواع اپراتورهای دربهای كشویی امكان پذیر می باشد.

كارشناسان شركت ديده گستران ثمين پارسيان آماده ارائه خدمات متنوع از جمله ارائه مشاوره در زمينه الزامات مورد نياز در زمينه انتخاب اپراتور از نظر فني و همچنين معرفي برندها ، انتخاب و نصب هر كدام از انواع  درب هاي اتوماتيك      شيشه اي متناسب با موقعيت مكاني ، ميزان تردد ، و  ساير پارامتر هاي تعيين كننده ، به كارفرمايان گرامي مي باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>