جک درب لولايي پارکینگ

جک درب لولايي پارکینگ

درب های اتوماتيك لولایی تک لنگه و یا دو لنگه پارکینگ  بسیار سریع ، آسان و ايمن باز و بسته شده و به همين جهت آسايش و راحتي بسياري را براي ساكنين به ارمغان خواهد آورد . ضمنا اين گونه از درب ها با توجه به بازده بسيار بالا در صرفه جویی انرژی بسيار مورد استقبال مي باشد.

درب های اتوماتيك لولایی در دو مدل تک لنگه و یا دو لنگه مورد استفاده قرار مي گيرد كه بنا به مقتضيات ساختمان و فضاي موجود در پاركينگ از يكي از اين دو نوع درب اتوماتيك استفاده مي شود.

در مواردي كه درب پاركينگ در انتهاي ديوار قرار دارد از اينگونه درب ها ( دربهای اتوماتیک تک لنگه ) استفاده مي شود كه قطاع 90 درجه اي را به هنگام باز وبسته شدن درب پوشش داده و پس از باز شدن در راستاي ديوار قرار گرفته و موجب تردد آسان وسايل نقليه را فراهم مي كند.

استفاده از قفل برقي در اينگونه درب ها ضروري مي باشد زيرا در هنگام بسته بودن درب ها نيروي جك ها براي بسته ماندن آنها كفايت نمي نمايد و با فشار زياد امكان باز شدن و آسيب رسيدن به گير بكس جك ها و همچنين ضعف امنيتي ساختمان وجود دارد . همزمان با ارسال فرمان از ريموت كنترل جك ها قفل برقي باز شده و در به راحتي باز مي گردد و به هنگام بسته شدن درب نيز درب به طور كامل قفل مي شود.

در اماكني كه فضاي كافي در اختيار دارند از درب هاي اتوماتیک دولنگه استفاده مي شود. استفاده از اين گونه درب ها به سبب مشخصه هاي مثبت زياد از جمله زيبايي ، وزن پاينتر لنگه درب ها ، امكان استفاده از يك لنگه درب و … به استقبال از اينگونه درب ها منجر شده است . در اين نوع از درب هاي اتوماتیک نيز براي امنيت بيشتر از قفل برقي استفاده مي شود .

برای اتوماتیک نمودن درب های لولایی تک لنگه و یا دو لنگه پارکینگ  از جك هاي الكترو مكانيكي و يا هيدروليكي بازويي استفاده می شود. اين گونه جك ها برای هر نوع از درب هاي لولایی كاربرد دارد.

جك هاي درب پاركينگ با توجه به وزن لنگه درب موجود و ميزان تردد ( با توجه به واحد هاي ساختمان ) داراي خصوصیات و امکانات نسبتا متفاوتی مي باشند كه با توجه به الزامات اشاره شده از جمله وزن لنگه درب ها و ميزان تردد و خصوصيات جك انتخاب مي گردند.

كارشناسان شركت ديده گستران ثمين پارسيان آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمينه انتخاب و نصب اين گونه از جك ها از جمله ارائه مشاوره در زمينه الزامات مورد نياز در زمينه انتخاب جك از نظر فني و همچنين معرفي برندها به كارفرمايان گرامي مي باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>