درباره ما

شركت سهامی خاص   “دیده گستران ثمين پارسيان   ” در زمینه فروش و اجرای دربهای اتوماتیک ، و کرکره برقی ، دربهای جک دار ، دربهای ریلی ، ارائه تجهیزات لازم در این زمینه و همچنین فروش و اجرای آیفون تصویری ، در تمام سطوح فعالیت می نماید . این شرکت با بهره‌گیری از توانایی و تخصص بالای نیروی انسانی خود که همگی از فارغ التحصیلان برترین دانشگاههای کشور هستند و نیز با دسترسی به انواع تجهیزات لازم ، اعم از تجهیزات ساخت آلمان ، ایتالیا ، کره ،چین ، و ایران سعی نموده است که بنا به نیاز کارفرما و با توجه به امکانات و محدودیت‌های موجود ، بهترین طراحی را جهت اجرای انواع سیستمهای دربهای اتوماتیک و آیفون تصویری ارائه نماید.

شركت دیده گستران ثمين پارسيان با بهره گیری از تجارب متخصصان مجرب در زمينه هاي مشاوره و اجرای سیستم‌های دربهای اتوماتیک ، دربهای جک دار ، دربهای ریلی و کرکره برقی ، ارائه تجهیزات لازم در این زمینه و همچنین فروش و اجرای آیفون تصویری ، در تمام سطوح ، در نظر دارد تمامی نیازهای کارفرمایان خود را در زمینه‌های ذکر شده از مشاوره تا اجرا برآورده سازد.

جهت اطمینان خاطر کارفرمایان محترم به معرفی بخشی از کادر مدیریت و فنی این شرکت می پردازیم :

مدیر عامل : سرکار خانم ثمینه محسنی نیا ( کارشناس ارشد مدیریت و مدرس دانشگاه )

مدیر فنی تیم الکترونیک : جناب آقای مهندس شکیب دوست ( کارشناس ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف )

مدیر فنی تیم مدار و شبکه : جناب آقای مهندس عبدالهی ( کارشناس شبکه کامپیوتر از دانشگاه فنی حرفه ای تهران )

و سایر متخصصین و تکنسین های مجرب که همگی از برترینهای این تخصص در سطح کشور می باشند .

در نهایت تصمیم داریم تا با بهره گیری از تجارب متخصصان مجرب ، ارائه خدمات و محصولاتی با کیفیت بالا و پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب ، آسایش و اطمینان خاطر کارفرمایان گرامی را فراهم آوریم .

 

قابل ذکر است شرکت دیده گستران ثمین پارسیان در دپارتمان دیگر خود ، با ارائه خدمات در زمینه هوشمندسازی ساختمان وفروش انواع تجهیزات این امر و همچنین فروش و نصب انواع دوربینهای مداربسته و کلیه سیستمهای نظارت تصویری و حفاظتی و کنترلی ، فعالیت گسترده ای دارد . درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این موارد ، از سایت دیگر ما با نام دیده گستران ثمین پارسیان ، بازدید فرمایید .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>