درب اتوماتیک با موتور زیر سقفی (سکشنال)

درب اتوماتیک با موتور زیر سقفی (سکشنال)

درب اتوماتیک كركره اي زير سقفي ( سكشنال)  از پانل هايي تشكيل شده است كه هر پانل از تركيب  فلز و فوم تشكيل شده است و  استفاده از اين فوم باعث ايجاد خواص عايقي مي گردد.ضخامت پانل ها حدودا 46 ميلي متر بوده و فوم پلي اورتان داخل آن قرار دارد. اين پانل هاي عايق ( عايق صوتي،  عايق گرمايي و جلو گيري كننده در برابر ورود گرد و خاك ) ، توسط موتور زیر سقفی (سکشنال) کنترل می شود.

درب اتوماتیک كركره اي زير سقفي از پانل هاي گوناگون تشكيل شده و مناسب ترين انتخاب در درب هاي اتوماتيك پاركينگ در  ساختمان هاي جديد مي باشد. اين نوع از درب ها از لحاظ طول عمر ، عمر كاركرد بسيار خوبي داشته و همچنين داراي استهلاك پاييني  مي باشد.

ظاهر پانل هاي درب بسيار شك و به شكل شيار و كتيبه دار است و مي توان از پنجره طلقي داخل اين نوع از  درب ها استفاده نمود  تا از نور بيرون ساختمان براي محوطه درون پاركينگ  بيشتر استفاده شده و از طريق صرفه جويي در انرژي نيز انجام گردد.

پانل هاي درب اتوماتیک كركره اي زير سقفي طرح هاي متنوعي دارد و از ورق هاي گالوانيزه شيك و طلق هاي يك تا سه جداره واضح و شفاف درست شده است كه مي تواند براي هر ساختماني و با نظر دكوراتور و يا سازنده ، طراحي شود.

رنگ هاي الكترواستاتيك كه روي ورقه هاي گالوانيزه در درب اتوماتیک كركره اي زير سقفي وجود دارد دوام و پايداري به مراتب بيشتر از بقيه درب هاي اتوماتیک كركره اي را خواهد داشت و همچنين با پروفيلي كه از جنس لاستيك در انتهاي پانل ها قرار دارد ، درب را از لحاظ هوا عايق بندي مي كند .

 

چنانچه در هنگام حركت،  درب کرکره ای زير سقفي با مانعي برخورد نمايد حركتش متوقف شده و به شكل بازشو دوباره بر مي گردد. امنيت درب هاي كركره اي با موتور زير سقفي بسيار بالا است و سيستم قفل موتور وفنر آن، امكان ورود دزدان به داخل ساختمان را سخت می کند و به راحتی به آنها اجازه ی ورود نمی دهد.

لازم به ذكر است ، درب اتوماتيك با موتور زير سقفي به شكل هاي مختلف مي تواند حركت كند ،‌ همچنين مي توان براي زيبايي و استفاده از نور از طلق هاي رنگي بر روي درب استفاده نمود. اين گونه از درب ها تا ابعاد 80 متر مربع نيز مي تواند نصب شود.

درب كركره اي با موتور زير سقفي مي تواند از جنس شيشه نيز باشد كه در طرح و رنگ هاي متفاوتي در دسترس است.

ظاهر درب اتوماتيك زير سقفي بي نظير و يكتا است. به شكل عمودي بالا مي رود و به شكل افقي در زير سقف جمع     مي گردد و حالت ريلي در شكل شيب دار مي باشد.

اين گونه از درب ها ،  يكي از پر كاربردترين درب هاي پاركينگ اتوماتیک در دنیا بوده است که در ساختمان شيك و مدرن با سيستم بالانس فنري و  و با موتور ي در وسط استفاده مي شود .

از درب هاي اتوماتيك كركره اي با موتور زير سقفي در پاركينگ هايي استفاده ميشود كه در قسمت بالاي درب فضا به اندازه مورد نياز براي بسته و جمع شدن تيغه های درب در دسترس نباشد. از نقطه نظر ارتفاع ، اين گونه از درب ها داراي محدوديت مي باشد و فقط 23 سانتي متر از ارتفاع كف تا سقف را اشغال كرده و نصب مي گردند.

نكته حائز اهميت در مورد درب هاي كركره اي با موتور زير سقفي اين است كه وقتي برق نباشد به آساني اين مدل درب كركره اي نسبت به بقيه هم گروه های خود باز و بسته خواهد شد و کار با آن ها راحت تر است .

كارشناسان شركت ديده گستران ثمين پارسيان آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمينه انتخاب و نصب این نوع از درب هاي اتوماتيك ، از جمله ارائه مشاوره در زمينه الزامات مورد نياز در زمينه انتخاب از نظر فني و همچنين معرفي برندها به كارفرمايان گرامي مي باشند.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک با موتور زیر سقفی (سکشنال)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>