در اتوماتیک ریلی يا كشويي

در اتوماتیک ریلی يا كشويي

درب هاي اتوماتیک ریلی يا كشويي برای درب های پارکینگ و يا درب هاي ورودي ساختمان هاي مسكوني و تجاري ، سازمان ها ، شركت ها و محیط هایی که بسته به نیاز فضاي كافي براي چرخش لنگه در ها وجود ندارد ،‌ استفاده مي شود . درب هاي اتوماتیک ریلی ( كشويي ) معمولا به دو دسته طبقه بندی می شوند:

  • درب هاي اتوماتیک ریلی پارکینگ
  • درب هاي اتوماتیک ریلی شیشه ای

مزيتي كه دسته درب هاي اتوماتيك ريلي پاركينگ نسبت به مدل لولاي آن دارند اين است كه اين نوع، فضاي كمتري از پاركينگ را اشغال مي نمايد.

درب هاي اتوماتیک ریلی پارکینگ بيشتر در ورودي هايي كه محدوديت ارتفاع دارند و يا امكان استفاده از درب هاي لولايي را ندارند مورد استفاده قرار مي گيرد.

همچنين با توجه به شكل ظاهري زيبا و تكنولوژي پيشرفته بكار رفته در اين نوع از درب ها ، امكان استفاده از آن در ورودي هاي پاركينگ و يا ورودي هاي برخي اماكن نظير ساختمان هاي مسكوني ، اداري ، تجاري ، بانك ها و اماكن نظامي ، مراكز صنعتي ، كارخانجات و ….   مي باشد.

متعلقاتي كه براي نصب درب ريلي پاركينگ مورد استفاده قرار مي گيرد عبارتند از :

  • موتور درب ريلي
  • دندانه شانه اي
  • مركز كنترل
  • فلاشر
  • چشمي ها

اين نوع از درب هاي اتوماتيك (درب هاي اتوماتیک ریلی پارکینگ) با دارا بودن تنوع زياد در مدل ها و قدرت باز و بسته نمودن درب هاي تا حداكثر طول 30 متر و وزن حداكثر 4000 كيلوگرم باعث جلب رضايت مشتريان و كارفرمايان محترم مي باشد.

درب های اسلاید به درب های شیشه ای که به صورت اتوماتیک وكشویی ( اسلاید) باز و بسته می شوند ، اطلاق مي گردد . بسياري از مردم این درب ها را با نام درب های شیشه ایی کشویی می شناسند ليكن نام تجاری و اختصاصی آنها درب های اسلاید و یا اسلایدینگ است

بايد توجه داشت كه با توجه به وزن درب ، طول درب طراحي و ساخته شده ، مشخصات فني درب هاي اتوماتیک ریلی از هرگونه ( پارکینگ و يا شيشه اي ) ، توان مصرفي موتور ، ميزان تردد و بسياري از فاكتور هاي فني ديگر تجهيزات مورد استفاده انتخاب و نصب مي گردند تا بهترين بازدهي را نسبت به هزينه انجام شده داشته باشند.

كارشناسان شركت ديده گستران ثمين پارسيان آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمينه انتخاب و نصب این نوع از درب هاي اتوماتيك ، از جمله ارائه مشاوره در زمينه الزامات مورد نياز در زمينه انتخاب از نظر فني و همچنين معرفي برندها به كارفرمايان گرامي مي باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>