در اتوماتیک شیشه ای

در اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک به درب هایی گفته می شوند که به صورت هوشمند و اتوماتیک باز و بسته شوند.این درب ها عمدتاً نفر رو بوده و عملكرد اتوماتیک این درب ها در بسیاری از اماكن باعث تكریم اربابرجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها به وجود می آورد.

به علت استفاده از شیشه و فریم های آلومینیومی و یا استیل بسيار زیبا در این نوع از درب ها ، استفادهاز این درب ها در ساختمان های مسكونی و اداری ،فروشگاه ها، اماكن عمومی، بیمارستان ها، هتل هاو… ، مورد توجه طراحان و دكوراتورها و سازندگان اين اماكن مي باشد.

استفاده از این نوع درب ها به طور چشم گیری (تا حدود 70 درصد ) از به هدر رفتن انرژی(سرمایشی و گرمایشی) در مواقع مختلف سال از طريق ورودی ها ي ساختمان جلو گیری می كند و بهعلت استفاده از درزگیرهای مویی و یا لاستیكی بین فریم ها مانع نفوذ گردو خاك، حشرا ت و صدا بهداخل اماكن می گردد.

همچنین به علت عدم وجود دستگیره در این نوع درب ها و غیر تماسی بودن آنها ، نقش به سزايي درجلوگیری از انتشار ویروسها ، میكروبها و بیماریهای واگیردار ايفا مي نمايند.

ميزان استهلاك پایین ، سازگاري با هر نوع دكوراسیون ، مصرف پایین انرژی ، حداقل توليد سرو صداوكنترل تردد و عبور و مرور افراد ، از دیگر مزایای استفاده از این نوع درب ها می باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای

در اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک تلسکوپی

این نوع درب ها بیشتر در ورودی هایی كه نیاز به بازشوی بیشتری می باشد مانند مراكز تجاری و بعضی از اماكن عمومی كه در آن واحد نفرات زیادی عبور می كنند، پیشنهاد می گردد.

مكانیزم این درب ها مانند دربهای كشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت كه در این دربها چهار لنگه متحرک به صورت تلسكوپی عمل باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش 30 درصدی بازشو نسبت به مدلهای كشوی دو لنگه می گردد.

توسط این سیستم میتوان ورودیهایی تا عرض 3.5 متر و ارتفاع 2.5 متر ایجاد نمود این دربها به صورت یك طرفه نیز قابل اجرا می باشند.در این نوع از درب ها نيز استفاده از شیشه های 10 میلیمتري و 20 میلیمتري امكان پذیر می باشد.

كارشناسان شركت ديده گستران ثمين پارسيان آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمينه انتخاب و نصب این نوع از درب هاي اتوماتيك ، از جمله ارائه مشاوره در زمينه الزامات مورد نياز در زمينه انتخاب از نظر فني و همچنين معرفي برندها به كارفرمايان گرامي مي باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>