ریموت کنترل های درب های اتوماتیک (قسمت دوم )

ریموت  کنترل های درب های اتوماتیک  (قسمت دوم )

ریموت  کنترل های درب اتوماتیک

ریموت کنترل های درب های اتوماتیک

تکنولوژی کد گردان در ریموت کنترل ها

ریموت کنترل هایی که از تکنولوژی کد ثابت استفاده می کنند سیستم امنیتی پایین تری دارند زیرا  امکان دریافت این کد ثابت و کپی برداری ریموت کنترل از طریق دستگاه هایی که در اختیار اغلب کلید سازهاست، وجود دارد و همچنین از طریق ریموت کنترل هایی مستقیماً با فشردن کلید learn در هنگامیکه شخص برای گشودن درب پارکینگ خود کلید ریموت خود را فشار می دهد می توان کد ریموت کنترل را ذخیره کرد.

یک درب اتوماتیک پارکینگ دارای ریموت کنترل  بسیاری از مزیت ها را داراست اما یکی از مشکلاتی که ممکن است به وجود آید داشتن فرکانس یکسان ریموت درب ، با ریموت درب افراد دیگر است و این موضوع ممکن است باعث شود ریموت کنترل درب پارکینگ ، درب دیگری را باز کند و بالعکس. در این موارد استفاده از ریموت های کدگردان یا درب های اتوماتیک پارکینگی با سیستم کدگردان راه حل امنیتی می باشد.

در سیستم کدگردان که گرانتر از سیستم های دیگر است کد ارسالی ریموت در هر بار فشردن به منظور باز یا بسته کردن جک پارکینگی یا درب اتوماتیک تغییر می کند و ریموت فرستنده کدی جدید میفرستد که تنها گیرنده همان دستگاه توانایی شناسایی آن ریموت را دارد. در نتیجه فقط وقتی درب پارکینگ باز و بسته میشود که این دو مطابق یکدیگر باشند. از دیگر مزایای این سیستم عدم امکان کپی برداری از این گونه ریموت کنترل  ها می باشد.

یکی از امن ترین گزینه ها جهت تردد درب های اتوماتیک کی پد است.
در هنگام انتخاب کردن یک درب بازکن برقی کنترل شونده  با کی پد ، بایستی توجه نمود  که چه نوع موتوری روی درب پارکینگ قرار دارد. کی پد برای مواردی که فرد بیرون از ساختمان بوده و نمی خواهد ریموت را همراه خود داشته باشد، بسیار مناسب است. کی پد ها در دو مدل بی سیم و با سیم موجود بوده و تعدد کدهایی که می توانند ذخیره کنند متفاوت است. بنابراین در زمان انتخاب کی پد بایستی مطابقت آن با فرکانس گیرنده درب بازکن  را بررسی نمود.

از لحاظ ایمنی کی پد بسیار ایمن می باشد زیرا از رمزهای رقمی (digit)  برای باز نمودن درب  اتوماتیک استفاده می نماید. معمولاً این رمز بین 3 تا 6 رقم است و جهت امنیت بیشتر می توان آن را هرچند وقت یکبار به آسانی تغییر داد.

كارشناسان شركت ديده گستران ثمين پارسيان آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمينه انتخاب و تهیه ریموت  کنترل های درب های اتوماتیک از جمله ارائه مشاوره در زمينه الزامات مورد نياز از نظر فني و همچنين معرفي برندها به كارفرمايان گرامي مي باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>