گیت های کنترل تردد افراد

گیت های کنترل تردد افراد

گیت های کنترل تردد از نظر مکانیکی در مدل های مختلف طراحی و اجرا می گردند ، كه در قسمت قبل به معرفي آنها پرداختیم و در این قسمت به ادامه آن می پردازیم :
گیتهای کنترل تردد گردان

گیت های کنترل تردد افراد

گیت های کنترل تردد

ترکیب استیل و شیشه با طراحی منحی، زیبایی خاصی را در این دستگاه ها به وجود آورده است این گیت ها بیشتر در اماکن اداری که نیاز به جلوه خواصی داشته باشند و با کاربری کم تردد به کار برده می شوند. میله ستونی میانی که عموما دارای سه باله شیشه ایست که یا توسط نیروی وارده موتور و گیربکس و یا با نیروی وارده توسط عابر چرخش کرده و نفر را به صورت خودکار از یک طرف به طرف دیگر راهنمایی میکند. کارت خوان ها نیز به صورت مجزا بر روی پایه ستونی نصب میگردند. این گیت ها نیز کاربری بازدارندگی داشته و از نظر امنیتی از درجه پایین تری برخوردار می باشند.
گیتهای کنترل تردد باله ای

انواع گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

یکی دیگر از انواع گیت ها ی کنترل تردد ، گیت های کنترل تردد باله ای می باشد.
گیت های باله ای با توجه به طراحی زیبا و عرض دهنه بازشو بالا ، عمدتاً به عنوان مکمل در کنار سایر گیت ها جهت عبور ویلچر ، تخت و وسایل عریض ، استفاده می شوند.
ظاهر ساده ، جذاب و کار آمد این گیت به همراه باله های شیشه ای با میله های استیل و یا بدون میله ، این گیت را به عنوان مکملی خوب در کنار سایر گیت ها قرار داده است.
قابلیت استفاده از انواع متریال مانند شیشه ، چوب سنگ و غیره در باله ، باعث گردیده تا این گیت بتواند خود را به راحتی با محیط و دکوراسیون آن منطبق نماید.
قابلیت باز کردن 1 متر دهانه با یک گیت و 2 متر دهانه با دو گیت روبروی هم ، گیت کنترل تردد باله ای را به بهترین گزینه مکمل در کنار سایر گیت ها برای عبور وسایل عریض تبدیل نموده است.
زاویه باز شو این گیت ها بسته به نوع و کاربری ، از 90 تا 170 درجه می باشد.
گیت های کنترل تردد باله ای ، متنوع هستند و مطابق با هر سلیقه و هر نیاز ، نوعی برای انتخاب وجود دارد.
این گیت های می توانند یک طرفه ، دو طرفه ، آزاد و یا قفل باشند و با انواع سیستم های کنترل تردد ، قابل کنترل بوده و حداکثر ظرفیت عبور 60 نفر در دقیقه را دارند.
گیتهای کنترل تردد تمام قد

گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

گیتهای کنترل تردد تمام قد عموما کاربرد امنیتی دارند به نحوی که در هر سیکل چرخش فقط یک نفر امکان عبور از آن را دارد.
از اين نوع گيت ها بيشتر در اماكني كه نياز به كنترل تردد ويژه داشته و از لحاظ امنيتي در سطح بالايي قرار دارد ، استفاده مي گردد..
گیت کنترل تردد تمام قد برای کاربردهای ویژه کنترل تردد طراحی شده است و با توجه به ابعاد بزرگ و بدنه محکم در مواردی که نیاز به امنیت بالایی دارد استفاده می شود.در بعضی ار کاربردها، گیت کنترل تردد تمام قد را در محیط بیرونی قرار می دهند، بنابراین در طراحی این نوع گیت کنترل تردد امکانات ویژه نصب در محیط بیرونی نیز در نظر گرفته می شود. استادیوم های ورزشی، پادگان ها، مراکز نظامی، کارخانجات و مراکز صنعتی، ایستگاه های برق، اتاق اسناد و اماكني كه نياز به كنترل تردد ويژه داشته و از لحاظ امنيتي در سطح بالايي قرار ندارد و … از مشتریان این گیت ها محسوب می شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>